23. – 25. 1.
2019
PRAHA
23.–25. 1.2019PRAHA

PragueONCO je jednou z největších a nejvýznamnějších odborných vzdělávacích akcí pořádaných v České republice. Incidence a prevalence malignit v České republice podobně jako v celém světě stoupá, a tak se onkologie stává klíčovou medicínskou disciplínou. PragueONCO se snaží klást důraz na multidisciplinární chápání a řešení problematiky onkologických onemocnění.

Již desátým rokem se u příležitosti této odborné vzdělávací akce sejdou čeští i zahraniční onkologové zároveň se specialisty ostatních medicínských oborů, kteří řeší problematiku zhoubných nádorů.

Programová pestrost a kvalita patří k hlavním charakteristikám odborné části kolokvia PragueONCO. V průběhu tří dnů budou prezentována volná sdělení, proběhnou posterová sekce, diskusní setkání u kulatého stolu a odborná fóra.

Stejně jako v roce 2018 bude rozšířen hlavní jednací jazyk čeština o angličtinu a nově bude pro účastníky odborné lékařské sekce zajištěn simultánní překlad do obou jazyků.

Odborný program kolokvia se bude věnovat také nelékařským zdravotnickým pracovníkům a pacientům. Vzdělávací odborná část bude zaměřena i na paliativní péči.

Lokalita konání kongresu

10. pražské mezioborové kolokvium se tradičně uskuteční v Clarion Congress Hotelu Prague.

Adresa:
Freyova 33
190 00 Praha
www.clarioncongresshotelprague.com/cs

Čtyřhvězdičkový Clarion Congress Hotel Prague je situován na Praze 9 ve Vysočanech, přímo na trase linky B Vysočanská. Od historického centra Prahy je vzdálen pouhých 15 minut jízdy městskou hromadnou dopravou. Hotel je výborně dostupný jak MHD, tak i automobilem, který je možné zaparkovat na hotelovém parkovišti.