29. – 31.1.
2020
PRAHA
26.–28. 1.2022PRAHA

PragueONCO je jednou z největších a nejvýznamnějších odborných vzdělávacích akcí pořádaných v České republice. Incidence a prevalence malignit v České republice podobně jako v celém světě stoupá, a tak se onkologie stává klíčovou medicínskou disciplínou. PragueONCO se snaží klást důraz na multidisciplinární chápání a řešení problematiky onkologických onemocnění.

U příležitosti této odborné vzdělávací akce se scházejí čeští i zahraniční onkologové se specialisty z ostatních medicínských oborů, kteří řeší problematiku zhoubných nádorů.

K hlavním charakteristikám odborné části pražského mezioborového onkologického kolokvia PragueONCO patří programová pestrost a kvalita. V průběhu tří dnů jsou prezentována volná sdělení, probíhají posterové sekce, diskusní setkání u kulatého stolu a odborná fóra.

Od roku 2018 je čeština coby hlavní jednací jazyk rozšířena o angličtinu a od roku 2019 je pro účastníky odborné lékařské sekce zajištěn simultánní překlad do obou jazyků.

Odborný program kolokvia se věnuje také nelékařským zdravotnickým pracovníkům a pacientům. Vzdělávací odborná část je zaměřena i na paliativní péči.

Prezident kolokvia:
prof. Luboš Petruželka, MD, CSc.

Vědecký tajemník:
assoc. prof. Petra Tesařová, MD, CSc.

 

Lokalita konání kongresu

Pražské mezioborové onkologické kolokvium se tradičně koná v hotelu Clarion Congress Hotel Prague.

Adresa:
Freyova 33
190 00 Praha
www.clarioncongresshotelprague.com/cs

Čtyřhvězdičkový Clarion Congress Hotel Prague je situován na Praze 9 ve Vysočanech, přímo na trase linky B Vysočanská. Od historického centra Prahy je vzdálen pouhých 15 minut jízdy městskou hromadnou dopravou. Hotel je výborně dostupný jak MHD, tak automobilem, který je možno zaparkovat na hotelovém parkovišti.