29. – 31.1.
2020
PRAHA
26.–28. 1.2022PRAHA

POZVÁNKA

Vážená paní doktorko, vážený pane doktore,

s potěšením můžeme oznámit, že přípravy na další ročník pražského mezioborového onkologického kolokvia PragueONCO jsou v plném proudu a že je už nyní zřejmých několik věcí: 12. ročník proběhne 20.–22. ledna 2021 v hotelu Clarion Congress Hotel Prague v pražských Vysočanech pod osvědčeným mottem: „Lékaři a sestry různých oborů společně proti zhoubným nádorům.“ Pořadatelem a organizátorem akce je společnost We Make Media, s. r. o.

PragueONCO zaujímá mezi onkologickými odbornými akcemi přední místo a zájem o něj přirozeně roste. Těší nás, že nové poznatky a zkušenosti můžeme zprostředkovávat stále většímu množství účastníků, a o to víc jsme rádi, že sílí zájem zahraničních spíkrů vystoupit s přednáškou. Pevně věříme, že se na 12. ročníku potkáme i s vámi – ať už přijedete poprvé, nebo se za námi podíváte poněkolikáté. I díky vám bychom se mohli přehoupnout přes hranici 1000 návštěvníků, ke které v roce 2020 chyběl opravdu jen kousek.

Program bude rozdělen do hlavní lékařské sekce a paralelních sekcí. Nadále budeme pokračovat v nastaveném trendu simultánního překladu z obou jednacích jazyků – češtiny a angličtiny – a masivněji se ke slovu dostane i webová aplikace kolokvia, kterou jsme s úspěchem uvedli na 10. PragueONCO.

Je tedy na co se těšit! Vše potřebné týkající se kolokvia budeme postupně zveřejňovat na těchto webových stránkách. Registrace je spuštěna zde

Na viděnou na 12. PragueONCO!