29. – 31.1.
2020
PRAHA
29.–31. 1.2020PRAHA

POZVÁNKA

Vážená paní doktorko, vážený pane doktore,

s potěšením můžeme oznámit, že přípravy na další ročník pražského mezioborového onkologického kolokvia PragueONCO jsou v plném proudu a že je už nyní zřejmých několik věcí: 11. ročník proběhne 29. – 31. ledna 2020 v hotelu Clarion Congress Hotel Prague v pražských Vysočanech pod osvědčeným mottem: „Lékaři a sestry různých oborů společně proti zhoubným nádorům.“ Pořadatelem a organizátorem akce je společnost We Make Media, s. r. o.

PragueONCO zaujímá mezi onkologickými odbornými akcemi přední místo a zájem o něj přirozeně roste. Těší nás, že nové poznatky a zkušenosti můžeme zprostředkovávat stále většímu množství účastníků, a o to víc jsme rádi, že sílí zájem zahraničních spíkrů vystoupit s přednáškou. Pevně věříme, že se na 11. ročníku potkáme i s vámi – ať už přijedete poprvé, nebo se za námi podíváte poněkolikáté. I díky vám bychom se mohli přehoupnout přes hranici 1000 návštěvníků, ke které letos chyběl opravdu jen kousek.

Program bude rozdělen do hlavní lékařské sekce a paralelních sekcí, na které budou navazovat minikolokvia. Nadále budeme pokračovat v nastaveném trendu simultánního překladu z obou jednacích jazyků – češtiny a angličtiny – a masivněji se ke slovu dostane i mobilní aplikace kolokvia, kterou jsme s úspěchem uvedli na PragueONCO 2019.

Je tedy na co se těšit! Vše potřebné týkající se kolokvia budeme postupně zveřejňovat na těchto webových stránkách. Registraci spouštíme už na podzim – o přesném termínu budeme samozřejmě s předstihem informovat.

Na viděnou na PragueONCO 2020!

Organizační výbor kolokvia