29. – 31.1.
2020
PRAHA
26.–28. 1.2022PRAHA

POZVÁNKA

Vážená paní doktorko, vážený pane doktore,

s potěšením můžeme oznámit, že přípravy na další ročník pražského mezioborového onkologického kolokvia PragueONCO jsou v plném proudu a že je už nyní zřejmých několik věcí: 13. ročník proběhne 26.–28. ledna 2022 v hotelu Clarion Congress Hotel Prague v pražských Vysočanech pod osvědčeným mottem: „Lékaři a sestry různých oborů společně proti zhoubným nádorům.“ Pořadatelem a organizátorem akce je společnost We Make Media, s. r. o.

PragueONCO zaujímá mezi onkologickými odbornými akcemi přední místo a zájem o něj přirozeně roste. Těší nás, že nové poznatky a zkušenosti můžeme zprostředkovávat stále většímu množství účastníků, a o to víc jsme rádi, že sílí zájem zahraničních spíkrů vystoupit s přednáškou. Pevně věříme, že se na 13. ročníku potkáme i s vámi – ať už přijedete poprvé, nebo se za námi podíváte poněkolikáté. I díky vám bychom se mohli přehoupnout přes hranici 1000 návštěvníků, ke které v minulých ročnících chyběl opravdu jen kousek.

Program bude rozdělen do hlavní lékařské sekce a paralelních sekcí. Masivněji se ke slovu dostane i webová aplikace kolokvia, kterou jsme s úspěchem uvedli na 10. PragueONCO.

Je tedy na co se těšit! Vše potřebné týkající se kolokvia budeme postupně zveřejňovat na těchto webových stránkách.

Na viděnou na 13. PragueONCO!