29. – 31.1.
2020
PRAHA
26.–28. 1.2022PRAHA

ČASTO KLADENÉ DOTAZY (FAQ)

Registrace

Jak se mohu na živé vysílání PragueONCO 2021 zaregistrovat?

Jsou to dva kroky:

  1. Registrujte se na kolokvium na webové stránce PragueONCO.cz do 14. ledna 2021.
  2. V den zahájení kolokvia Vám bude na e-mail, který jste zadal/a v registraci, odeslán odkaz, jenž Vás přesměruje přímo na stránky PragueONCO VIRTUAL.

Můžu sledovat živý přenos na více zařízeních pod jedním přihlašovacím jménem a heslem současně?

Ne, každý účastník má možnost své přihlašovací údaje využít pouze pro účely svého vstupu. Druhý vstup pod totožnými údaji není umožněn. Je nutné se případně z jednoho zařízení (PC, NTB, mobilní telefon, tablet) odhlásit a poté znovu přihlásit na jiném.

Kde se na živé vysílání můžu podívat?

Živé vysílání bude probíhat na portále www.WorldMedNet.cz po provedení registrace na www.PragueONCO.cz Vám přijde potvrzení o provedení registrace a v den zahájení kolokvia obdržíte odkaz, který Vás přesměruje na portál World MedNet. Tam můžete sledovat živé vysílání.

Mohu se registrovat a uhradit registrační poplatek i po termínu 14. ledna 2021?

Ano, můžete, prosíme však o zadání okamžité platby ve Vašem internetovém bankovnictví. O připsání platby – a tedy aktivaci Vaší registrace – budete informování skrze Vás e-mail. Po tomto datu nejsme schopni garantovat včasnou aktivaci Vašeho účtu pro živé vysílání.

Po registraci mi nepřišel potvrzovací e-mail. Jak mám postupovat?

Zkontrolujte složku došlé pošty, včetně složky spam. Pokud není potvrzovací e-mail ani tam, kontaktujte náš helpdesk na info@pragueonco.cz.

Dostanu za účast certifikát, jestliže jsem lékař?

Ano, potvrzení o účasti s 18 kredity (za pasivní účast a dalších 7 kreditů navíc za Vaši aktivní účast) do celoživotního vzdělávání bude dostupné ve Vašem profilu na portále World MedNet po skončení kolokvia.

Dostanu potvrzení o účasti, jestliže jsem nelékař?

Ano, potvrzení bude dostupné ve Vašem profilu na portále World MedNet po skončení kolokvia.

Jaký obsah mohu zhlédnout jako nelékař?

Jako nelékaři registrovanému na kolokviu Vám bude dostupná Sesterská sekce, Paliativní sekce a Pacientská sekce. Ostatní lékařský obsah Vám bohužel nesmí být zobrazen.

Kde můžu najít sborník abstraktů?

Sborník abstraktů, tzv. PragueONCO Journal naleznete ve spodní části úvodní stránky živého vysílání kolokvia. Sborník si můžete zobrazit v PDF, případně si jej stáhnout. Stejně tak zde naleznete sborník abstraktů pro nelékařské zdravotnické pracovníky – Abstract book.

 Kde můžu najít program kolokvia?

Program kolokvia naleznete na stejném místě jako sborník abstraktů, tzn. PragueONCO Journal ve spodní části úvodní stránky kolokvia.

 

Připojení 

K PragueONCO VIRTUAL se připojíte prostřednictvím samopřihlašovacího odkazu, který bude zaslán všem s platnou registrací pár dní před zahájením kolokvia na e-mail zadaný při registraci.

Zapomenuté heslo – co teď?

Pro první přihlášení do portálu World MedNet pro zhlédnutí PragueONCO Virtual heslo nepotřebujete. Do Vaší e-mailové schránky 1–2 dny před začátkem kolokvia obdržíte odkaz, na který stačí pouze kliknout a budete přesměrováni na stránku PragueONCO Virtual. Pokud jste si zde ale změnili automaticky vygenerované heslo a nyní si jej nepamatujete, využijte možnosti zapomenuté heslo a nechte si takto zaslat nové. Původní odkaz, který Vám byl zaslán, přestane fungovat okamžikem, kdy jste si heslo změnili. Nově musíte používat nové, vygenerované heslo.

Nemohu najít odkaz pro vstup na platformu, který mi byl zaslán.

Podívejte se prosím do složky „Hromadné“ nebo „Spam“. Pokud není e-mail ani tam, kontaktujte prosím organizační tým na telefonním čísle +420 775 857 225.

 

Vysílání

Jaké potřebuji internetové připojení pro sledování kolokvia?

Doporučená rychlost připojení pro sledování přímého přenosu je 5 Mb/s a vyšší. Připojíte se z jakéhokoliv prohlížeče i zařízení. Sledovat přenos můžete na počítači, notebooku či z mobilního zařízení.

Jak spustím přímý přenos kolokvia?

Ihned po kliknutí na odkaz, který Vám byl zaslán e-mailem, budete přesměrováni do online portálu kolokvia. Na rozcestníku si pak můžete vybrat, do kterého „virtuálního sálu“ chcete vstoupit.

Přerušilo se mi internetové připojení, jak se mohu vrátit ke sledování přenosu?

Po obnově Vašeho internetového připojení se můžete znovu přihlásit a sledovat vysílání dál.

Mohu přerušit sledování a vrátit se později?

Sledování kolokvia je možné kdykoliv přerušit a připojit se znovu později, avšak přenos bude možné v danou chvíli přetočit zpět a sledovat se zpožděním.

Bude možné zhlédnout přednášky i později ze záznamu?

Pro všechny registrované účastníky budou k dispozici záznamy všech přednášek, u kterých autoři svolili k jejich zveřejnění. Záznam bude možné zhlédnout přibližně za hodinu po skončení sekce na stránce dané sekce.

Video se mi zobrazuje ve špatné kvalitě.

Kvalita přenosu závisí na Vašem internetovém připojení. Čím pomalejší je rychlost připojení, tím horší kvalita videa a naopak. Minimální doporučená síla připojení je 5 Mb/s.

Mohu podávat dotazy k jednotlivým tématům? A jak?

Ano, dotazy jsou vítány. Na své obrazovce při sledování živého přenosu máte po pravé straně možnost pokládat otázky. Pro položení dotazu přednášejícímu klikněte na „Otázky“ a napište svůj dotaz.

Co najdu v lobby a ve stáncích partnerů?

Lobby slouží jako rozcestník, na který se můžete vždy vrátit přes hlavní banner PragueONCO. Ve výstavě najdete virtuální stánky našich partnerů. Zde najdete jejich prezentaci, materiály ke stažení, kontakty.

Kdy se otevřou stánky?

Stánky jsou otevřeny po celou dobu Vašeho přístupu do platformy online kolokvia.

Budou stánky otevřené po skončení přenosu kolokvia?

Ano, online platforma pro Vás bude otevřená i po skončení kolokvia až do konce ledna.

Bude virtuální platforma dostupná i po skončení kolokvia?

Ano, virtuální platforma bude dostupná i po skončení kolokvia až do 30. 4. 2021.

 Najdu poté dokumenty ze stánků někde jinde?

Ne, materiály ze stánků nebudou dostupné jinde než na dané platformě.