23. – 25. 1.
2019
PRAHA
26.–28. 1.2022PRAHA

PragueONCO je jednou z největších a nejvýznamnějších odborných vzdělávacích akcí pořádaných v České republice. Incidence a prevalence malignit v České republice podobně jako v celém světě stoupá, a tak se onkologie stává klíčovou medicínskou disciplínou. PragueONCO se snaží klást důraz na multidisciplinární chápání a řešení problematiky onkologických onemocnění.

Již dvanáctkrát se u příležitosti této odborné vzdělávací akce sešli čeští i zahraniční onkologové zároveň se specialisty ostatních medicínských oborů, kteří řeší problematiku zhoubných nádorů.

Programová pestrost a kvalita patří k hlavním charakteristikám odborné části kolokvia PragueONCO. V průběhu tří dnů byla prezentována volná sdělení, proběhla posterová sekce, diskusní setkání u kulatého stolu a odborná fóra.

Odborný program kolokvia se věnoval také nelékařským zdravotnickým pracovníkům a pacientům. Vzdělávací odborná část byla zaměřena i na paliativní péči.

Lokalita konání kongresu

Adresa:
Freyova 33
190 00 Praha
www.clarioncongresshotelprague.com/cs

Čtyřhvězdičkový Clarion Congress Hotel Prague je situován na Praze 9 ve Vysočanech, přímo na trase linky B Vysočanská. Od historického centra Prahy je vzdálen pouhých 15 minut jízdy městskou hromadnou dopravou. Hotel je výborně dostupný jak MHD, tak i automobilem, který je možné zaparkovat na hotelovém parkovišti.